code head درباره ما - ایبی نی نی code body

درباره ما

تاریخچه ایبی نی نی

ایبی نی نی فعالیت خود را از سال 1400 با هدف ارائه بستری برای خرید و فروش بی‌واسطه کالا و خدمات در زمینه کودک و نوجوان در ایران آغاز کرد.

خدمات انتشار و جست‌وجوی آگهی در ایبی نی نی درحال حاضر در بیش از ۲۰۰ شهر کشور در اختیار کاربران عزیز قرار دارد. آگهی‌ها در دسته‌های متنوعی از وسایل شخصی، سرویس خواب کودک و نوجوان، ورزشی و کودک، لوازم الکترونیکی، سرگرمی و فراغت، وسیله نقلیه کودک، استخدام و کاریابی منتشر می‌شوند.

اطلاعات تکمیلی در مورد ما

ایبی نی نی ازسال 1400 در راستای کارآمدی بیشتر و ارائه خدماتی پیشرفته‌تر است که درحال حاضر می‌توان به پنل اختصاصی ثبت و انتخاب اسامی زیبای کودکان، پنل فروشگاهی ایبی نی نی و… اشاره کرد.

فروشندگان کالا و خدمات مربوطه و فروشندگان سیسمونی‌های کودک و نوجوان به راحتی می‌توانند در ایبی نی نی صاحب شعبه‌های آنلاین و اختصاصی شوند و به مجموعه مشتریان چند ده میلیونی ایبی نی نی دسترسی داشته باشند.

ایبی نی نی با بهره‌مندی از زیرساخت قوی و فناوری‌های پیشرفته، فرایندهای توسعه و بهبود خدمات خود را به‌صورت ادامه‌دار در دستور کار دارد.

فرآیند توسعه و بهینه‌سازی خدمات، عضو جدانشدنی سایت ایبی نی نی به شمار می‌رود.

ما همیشه در تلاش هستیم تا در مسیر حفظ جایگاه بزرگترین مرجع نیازمندی‌های آنلاین قشر کودک و نوجوان در جهان امروز با توجه به بازخوردهای کاربران و بررسی‌های دائمی، خدمات جدیدتر، بهتر و کارآمدتری را به مجموعه خود اضافه کنیم.